درباره ما

شرکت تجهیزات صنعتی رادیناس پیشگام در فروش و ارائه خدمات پس از فروش انواع دستگاه های رنگپاش ایرلس برقی، پمپ دیافراگمی، پمپ هسکل، فلنج فیسر، دستگاه گسکت بر، گریس پمپ فشار قوی، گریس پمپ بادی، لپینگ، انرپک، تست پمپ بادی، پارکر، ابزار ریجید، پکینگ و اورینگ و گیج فشار قوی می باشد. شرکت تجهیزات صنعتی رادیناس یک شرکت سهامی خاص است که در راس آن هیئت مدیره قرار دارد.اعضا هیئت مدیره از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر با مدارک عالی می باشند و همواره سعی بر این داشته اند تا با استفاده از نیروهای کارشناس و حرفه ای بهترین خدمات را به شما مشتریان گرامی ارائه نمایند.

Image

برخی از سوالات مشتریان

تجهیزات صنعت رادیناس علاوه بر تامین اقلام مورد نیاز مشتریان خود همواره سعی بر آن داشته است تا با ارائه اطلاعات به روز آگاهی و انتخاب دقیق را به مشتریان خود عرضه کند، جهت مشاهده لیست کامل پرسش های متداول اینجا کلیک کنید.

شرکت تجهیزات صنعتی رادیناس چند مدل گریس پمپ دارد؟

شرکت تجهیزات صنعتی رادیناس ارائه دهنده ۲ مدل گریس پمپ می باشد گریس پمپ ایتالکام ایتالیا و گریس پمپ های فشار قوی کلایمکس آمریکا می باشند.

معتبرترین برندهای پمپ دیافراگمی چه نام دارند؟
جنس پمپ های دیافراگمی از چه موادی هستند؟

تجهیزات صنعتی رادیناس با سال ها سابقه در امر تامین انواع ابزارآلات و تجهیزات ضروری در صنایع بزرگ کشور از برند های
معتبر اروپایی، آسیایی و آمریکایی و تعمیرات تجهیزات صنعتی فعال می باشد.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 4
Client 4

تجهیزات صنعتی رادیناس تامین کننده ابزار آلات و تجهیزات ضروری در صنایع بزرگ کشور از برند های معتبر اروپا آسیا و آمریکا می باشد.

  • ایمیل: info@tsradinas.ir
  • تلفن: ۰۲۱۲۲۳۶۲۸۶۱
  • همراه: ۰۹۳۵۸۱۸۱۵۷۹ - ۰۹۲۲۳۵۶۱۰۳۶

تازه ترین مقالات

شبکه های اجتماعی

Image
Image
Image
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به تجهیزات صنعتی رادیناس می باشد. طراحی و توسعه داده شده توسطمجموعه طراحی وبر

Search