تجهیزات صنعتی رادیناس

تامین کننده ابزار آلات و تجهیزات رنگی کشور

درباره ما

شرکت تجهیزات صنعتی رادیناس پیشگام در فروش و ارائه خدمات پس از فروش انواع دستگاه های رنگپاش ایرلس برقی، پمپ دیافراگمی، پمپ هسکل، فلنج فیسر، دستگاه گسکت بر، گریس پمپ فشار قوی، گریس پمپ بادی، لپینگ، انرپک، تست پمپ بادی، پارکر، ابزار ریجید، پکینگ و اورینگ و گیج فشار قوی می باشد. شرکت تجهیزات صنعتی رادیناس یک شرکت سهامی خاص است که در راس آن هیئت مدیره قرار دارد.اعضا هیئت مدیره از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر با مدارک عالی می باشند و همواره سعی بر این داشته اند تا با استفاده از نیروهای کارشناس و حرفه ای بهترین خدمات را به شما مشتریان گرامی ارائه نمایند.

برخی از سوالات مشتریان

تجهیزات صنعت رادیناس علاوه بر تامین اقلام مورد نیاز مشتریان خود همواره سعی بر آن داشته است تا با ارائه اطلاعات به روز آگاهی و انتخاب دقیق را به مشتریان خود عرضه کند، جهت مشاهده لیست کامل پرسش های متداول اینجا کلیک کنید.

شرکت تجهیزات صنعتی رادیناس ارائه دهنده ۲ مدل گریس پمپ می باشد گریس پمپ ایتالکام ایتالیا و گریس پمپ های فشار قوی کلایمکس آمریکا می باشند.

معتبرترین برندهای پمپ دیافراگمی عبارت است از پمپ دیافراگمی ریور ویو پمپ دیافراگمی آرگال ایتالیا و پمپ دیافراگمی گراکو آمریکا هستند.

پمپ های دیافراگمی از جنس آلومینیوم ، پلی پروپیلن ، استنلس استیل و کامپوزیت با الیاف شیشه هستند.

تجهیزات صنعتی رادیناس با سال ها سابقه در امر تامین انواع ابزارآلات و تجهیزات ضروری در صنایع بزرگ کشور از برند های معتبر اروپایی، آسیایی و آمریکایی و تعمیرات تجهیزات صنعتی فعال می باشد.